Кісткова пластика при імплантації

Сьогодні у нас важлива тема – 🔩 імплантація зубів!
Так, багатьом здається, що суть дуже проста: видалили зуб, вкрутили гвинт, поставили коронку і “вуаля” зуб готовий) ☝️Але на ділі часто при імплантації потрібні кісткові пластики.

Що це за процедура така?

👨🏻⚕️До прийняття рішення про імплантацію зубів, лікар оцінює обсяг кісткової тканини по знімках КТ. При його недостатності рекомендовано проведення операції кісткової пластики.
👌Кісткова пластика – це нарощування кісткової тканини. 😬Зазвичай, через 3-6 місяців після втрати зуба в місці його видалення починається процес атрофії кісткової тканини. ☝️ і досягає він свого піку через 1 рік, і, якщо не звернутися до стоматолога відразу ж після видалення хворих зубів, є велика ймовірність, що згодом буде потрібна додаткова операція по нарощуванню кісткової тканини.
🙌Тому ми – стоматологи – і говоримо, що “святе місце порожнім не повинно бути”, видалили зуб – треба ставити імплант, не тому що нам треба вам його продати, а тому що якщо не зробити це якомога раніше, то потім це буде набагато складніше і дороже 🤷🏻♂️ – ось така проста математика)
✍️По досвіду можна сказати, що пацієнтів, яким не потрібно нарощування кісткової тканини, трохи менше 20 відсотків, особливо це стосується проведення операції на верхній щелепі.
Ключову роль в успішності кісткових пластик грає саме лікар. Тому результати лікування залежать виключно від якості роботи фахівця. Вибирайте клініку, якій довіряєте. 👉Вибір повинен завжди випадати на сторону якості, а не ціни! Якщо на чому точно не можна економити, то це на протезуванні та імплантації.
Пам’ятайте, зуби нам потрібні не тільки для естетики, вони грають і важливу функціональну роль! Бережіть їх)