Як прикус впливає на хребет?

🦋Еффект метелика: як прикус впливає на 🕴🏼 хребет?

🤔 Що таке ефект метелика, якщо по-простому – навіть одна незначна зміна може призвести до серйозних наслідків в майбутньому! Це ж стосується і нашого 🤲організму, адже в ньому все взаємопов’язане).
☝️В нормі у людини центр ваги голови, плечей, стегон, колін і стоп знаходиться на одній лінії, тому й м’язи нашого хребта пов’язані з нашим прикусом. 😬Прикус безпосередньо впливає на стан опорно-рухової системи.

👉Вся зубочелюстна система складається з 3-х основних елементів: суглоби, м’язи і зуби. І вона не зможе правильно працювати, якщо хоч з одним з них будуть проблеми. 😲Тобто навіть при втраті декількох зубів, гипертонусі м’язів щелепи або патології суглобів – порушується жувальна функція і вся система. А за нею і решта організму. Проблеми з прикусом зміщують положення 👤голови і додають навантаження на шию. Коли голова зміщується на 2 і більше см, навантаження на хребетний стовп збільшується до 5 кг.
😔 Як підсумок – викривлення хребта.

👉При неправильному прикусі спостерігаються також:
👤головна біль,
🦵болі в спині і ногах;
🦶 скривленість гомілок і плоскостопість;
🙍♂️ порушення роботи органів шлунково-кишкового тракту;
🚶♀️ проблеми з поставою, безсоння, хропіння.

❗️Навіть одна неправильно встановлена ​​пломба здатна вплинути на поставу. Був проведений спеціально експеримент на щурах, була виготовлена ​​завищена пломба на один бічний зуб з правого боку. Через тиждень peнтгенологічне обстеження виявило деформацію всього хребта 🐭 криси. Після установки такої ж пломби на бічній зуб зліва форма хребта відновилася.

👄 Тому прикус – це не просто красиві й рівні зуби – це ще й здоров’я всього організму і коли лікарі наполягає на виправленні прикусу, повірте – це не бажання «здерти» грошей, це прагнення допомогти вам стати здоровим)
.
😉 Який у вас прикус?) А з поставою як справи?)

🏥😊 З нами лікувати зуби не страшно! 👍